Ми в соцмережах

  


Пошук автомобіля

Бренд AUTOFREN

Autofren - бренд іспанського концерну Seinsa. Основною спеціалізацією концерну є виробництво ремкомплектів і окремих комплектуючих трансмісії і автомобільної гідравліки. Іспанська продукція має сертифікати якості стандартів ISO TS 16949: 2009 та ISO 9001: 2008.

Під ім'ям марки Autofren в 65 країнах світу можна знайти такі товари: ремонтні комплекти, елементи автомобільних гальм, вироби з термопласту і гуми. Найбільшим попитом серед автолюбителів користуються саме іспанські ремкомплекти. Планка якості комплектів від Autofren така ж, як і в лідерів ринку в особі фірм Frenkit і Bosch. Цінова політика при цьому більш демократична.

Незважаючи на вузьку спеціалізацію Autofren-Seinsa, кількість пропонованих продуктів дуже велика. Покривається майже 100% європейського автопарку, а також значне число автомобілів з Південної Кореї і Японії. Як відзначають покупці, продукція іспанського концерну являється стабільно високої якістю виконання.

Країна виробник: Іспанія
Офіційний сайт:  www.seinsa.es

Шановні клієнти! До Вашої уваги каталог товарів бренду AUTOFREN. Ознайомитись з цінами та придбати товар Ви зможете за посиланням