Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Bilstein

Діяльність компанії бере свій початок з 1873 року, але як виробник автозапчастин функціонує з 1928 року, розпочавши виготовлення хромованих бамперів та домкратів для автомобілів. У 1954 році інженери компанії запропонували встановлювати на серійні автомобілі однотрубні амортизатори, виготовлені на основі розробок французького інженера профессора Де Карбона. Дані амортизатори мали довший термін роботи, порівняно зі звичайними. У 1957 році компанія BILSTEIN підписала контракт на постачання власної продукції на конвеєр збору MERCEDES-BENZ. Сьогодні компанія виготовляє свою продукцію на конвеєр MERCEDES, JAGUAR, PORSCHE, FERRARI, MASERATI та інших.

Основним напрямком діяльності була і залишається так звана «Жовта лінія» - тюнингові амортизатори, які традиційно фарбуються у жовтий колір. Ця продукція користується широким попитом, незважаючи на те, що є досить дорогою. Але, як відомо, продукція високої якості не може продаватися дешево.

У виробничий процес також була введена модель ORIGINAL BILSTEIN, розрахована вже на інший, більш масовий сегмент ринку та призначена для реплейсмента (повтору). За своїми характеристиками амортизатори ORIGINAL BILSTEIN є дуже подібні до амортизаторів, що постачаються на конвеєри у якості комплектуючих для відповідних марок та моделей автомобілів. Компанія має власні заводи у Європі та в Америці. Два з трьох європейських підприємств знаходяться у Німеччині. Завод в місті Еннепетал – це виробництво «Жовтої лінії», тобто тюнингові амортизатори BILSTEIN. На другому заводі, що знаходиться у місті Мандерн – виготовляються амортизатори ORIGINAL BILSTEIN. На румунському підприємстві BILSTEIN, в основному, випускаються амортизатори для конвеєрного постачання.

У магазині «Автодімсервіс» Ви зможете придбати амортизатори «Жовтої лінії» - тюнингові, а також ORIGINAL BILSTEIN.

Країна: Німеччина
Офіційний сайт: bilstein.com