Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Breck

Безпека дій та безвідмовність:

Коли враховується кожна секунда та кожен метр руху – гальмівні колодки мають бути безвідмовними. Бренду BRECK характерне – висока стійкість до роботи в умовах високої температури, стійкість до зношення, водостійкість та правильне функціонування на різних швидкостях. Рух стає більш безпечним і тепер ви можете почуватися більш впевненіше.

Екологічна сировина:

BRECK – це екологічні гальмівні колодки в цілому. В речовинах, що використовуються для виробництва колодок, не використовують ні азбест, ні поєднання тяжких металів, а у процесі виробництва використовують клей на сонові дисперсії води.

SHIM – металевий компонент, покритий з двох сторін спеціальним захисним шаром, що гасить вібрацію і захищає від скрипу, протягом усього терміну експлуатації гальмівних колодок, забезпечуючи повний комфорт під час руху.

Хороша ціна та оптимальний вибір:

Головна ціль компанії BRECK  - забезпечити широкому колу споживачів високу якість, комфорт та безпеку. Тому BRECK намагається виготовляти гальмівні колодки доступними за ціною, щоб кожен водій міг пересуватися автомобілем безпечно. Це є гарантією для виробника, що велика кількість автолюбителів будуть почувати себе впевненіше на дорозі.

Сертифікована якість продукції:

Механічна та термічна міцність, збереження головних параметрів на великій швидкості – за усіма даними критеріями гальмівні колодки бренду BRECK відповідають сучасним стандартам. Матеріали для виготовлення колодок постачають найкращі сертифіковані європейські партнери. Вимогливі процедури та стандарти виробництва контролюють високу якість гальмівних колодок бренду BRECK.

На сьогодні BRECK – це довіра, якість, комфорт та, перш за все, безпека.

Країна: Польша

Офіційний сайт: breck.pl