Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Febi

Назву «FEBI»  компанія отримала у 1844 році, коли була створена фірма Bilstein, видом діяльності якої була обробка металу. Внаслідок цього, власники вирішили розділити компанію та почати вести власний бізнес: фірма Августа Більштайна сьогодні є однією з найбільших виробників амортизаторів у світі, а продукція компанії Фердинанда Більштайна – стала широковідомою у світі під назвою FEBI.

На сьогодні компанія FEBI працює у трьох напрямках, основним з яких є виробництво автозапчастин. Це деталі підвіски, рульового управління, деталі двигуна та інше. Крім цього, компанія виготовляє продукцію для промислового обладнання та побутової техніки, а також займається виготовленням акватехніки.

Виробничі потужності компанії розміщені на площі 8 тис. кв. м, у фірмі працює близько 1000 осіб. Компанія представлена у таких країнах як Франція, Англія, Італія. У цих країнах також розміщені і складські приміщення компанії. Окремі фірми є також у Сінгапурі, Шанхаї, США. Але увесь виробничий процес зосереджений у Німеччині. Це відноситься до виробництва запчастин, асортимент яких включає на сьогодні 16.000 найменувань для усіх європейських автомобілів, що представлені в більш ніж 130 країнах світу через 70 дочірніх та спільних підприємств.

Центральний офіс знаходиться у м. Еннепеталь (Німеччина). Основний асортимент продукції FEBI – це деталі двигуна, коробки передач, кузовні деталі, деталі переднього та заднього мосту, деталі підвіски, прокладки, деталі тормозної системи, а також електрообладнання. Також на ринки постачаються кільця ущільнювачів, гайки, масла, жири, антифризи та гальмівні рідини, мастильні ніпелі, гвинти, стопорні кільця та пружини шайби, шплінти, штифти та інші дрібні деталі. Це запчастини для MERCEDESBMWAUDIVWOPELPEUGEOTRENAULTFIATALFA ROMEOVOLVO та інших іномарок. Гарантією якості виготовлених деталей є сертифікат системи TUV у відповідності з вимогами стандарту DIN ISO 9002.


Шановні клієнти, пропонуємо Вам ознайомитись з переліком асортименту бренду FEBI за посиланням