Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Monroe

Бельгійська компанія MONROE – є однією з найбільших у світі виробників амортизаторів для автомобілів. Компанія розпочала свою діяльність у 1916 році під назвою Brisk Blast Manufacturing Company. У 1926 році на підприємстві був виготовлений перший у світі гідравлічний амортизатор односторонньої дії. Принцип роботи першого амортизатора, розробленого MONROE (поршень амортизатора проштовхує масло через невеликий отвір) використовується і у сучасному виробництві.

Сьогодні компанія MONROE входить до складу компанії Tenneco Automotive Group – підрозділу корпорації Tenneco Inc.(США), одного з найбільших виробників автозапчастин. Компанія Tenneco Automotive Group включає в себе понад 80 виробничих підприємств та 14 інженерних центрів, що розміщені у 22 країнах світу. На 4-ьох заводах компанії MONROE (розміщених у Бельгії, Великобританії та Іспанії) випускається широкий асортимент амортизаторів під брендом MONROE, що охоплюють 98% моделей автомобілів, які вже представлені на ринках. Щорічна виробнича потужність складає 19 мільйонів одиниць. Продукція MONROE постачається у більш ніж 150 країн світу. Заводи Tenneco Automotive Group випускають щорічно 60 мільйонів амортизаторів під брендом MONROE.

Не залежно від місця виробництва запчастин MONROE, усі амортизатори цієї торгової марки відзначаються високим рівнем якості та надійності - так як висока якість виготовленої продукції є одним із основних пріоритетів у роботі компанії. Усі підприємства компанії сертифіковані за Міжнародним стандартом якості ISO 9000.

Амортизатори MONROE, що постачаються на вторинний ринок автозапчастин, складають 45% від загального обсягу виробництва. З них 70 % - газові амортизатори, 30% - масляні. Оригінальні амортизатори MONROE складають 55% від загального виробництва продукції компанії.

Досконала якість, надійність та довговічність автозапчастин MONROE досягається багаторазовою перевіркою, як під час виробництва, так і по завершенні. Про надійність амортизаторів MONROE свідчить те, що вони постачаються на конвеєри таких підприємств-виробників автомобілів як MERCEDES,MITSUBISHI, VOLVO, AUDI, GM, PORSCHE, CHRYSLER, VOLKSWAGEN, FORD, ISUZU, LANDROVER, NISSAN, ROVER, RENAULT, MAZDA та інші.

На сьогодні компанія MONROE є досить успішним підприємством, завдяки виробництву високоякісної продукції, виробничій гнучкості, постійному покращенню використовуваних технологій, бажанню відповідати потребам та очікуванням споживачів, а також завдяки пропозиції сучасних надійних запчастин за доступними цінами.

Офіційний сайт: monroe.com