Ми в соцмережах

  
Поиск автомобиля

Новости: WIX FILTERS

22.11.12

WIX-FILTRON - виробник та дистриб'ютор фільтрів для моторизації, машин та обладнання з двигунами. Розпочали свою діяльність у 1982 р. Компанія входить до міжнародного моторизаційного концерну „AFFINIA Group" - частини американської групи капіталу „The Cypress Group" з місцезнаходженням у Нью Йорку.

Комерційна пропозиція - це понад 2 000 типів фільтрів, за якістю заводського обладнання майже для всіх типів автомобілів. На сьогоднішній день працює понад 1 000 осіб. У 2009 році компанія продала 51 млн. шт. фільтрів, з них 43% належить участі у польському ринку фільтрів.

Більше половини виробів експортується у Німеччину, Великобританію, Францію, Ірландію, Швецію, Швейцарію, Росію, Італію, Болгарію, Чехію, Україну, Угорщину, а також в Америку та Африку.

Компанія постачає фільтри для „первинного обладнання" таким компаніям, як: „Aston Martin", „Lotus", „Ford", „Volkswagen", „Seat", „GM", „Fiat", „Land Rover", „MG Rover". Компанія першою в галузі виробництва фільтрів у Польщі ввела систему управління якістю, що відповідає вимогам стандартів ISO/TS 16949 та систему екологічного менеджменту ISO 14001.

Відповідність суворим вимогам цих стандартів забезпечує високу та повторювану якість фільтрів, які виготовляє компанія. З авдяки отриманим сертифікатам, стали партнером провідних концернів з виробництва автомобілів, ми постачаємо фільтри для „первісного обладнання", також для авторизованих автосервісів та на ринок запчастин.

Використовується центр досліджень та розвитку материнської фірми WIX FILTRATION CORPORATION, що знаходиться у США. Є найсучасніша в Польщі лабораторія для досліджень усіх типів фільтрів, що дає можливість проводити широкий спектр спеціалізованих досліджень фільтрів, точно визначати їх експлуатаційні властивості. „WIX-FILTRON" є „Лідером польського бізнесу" та „Фіналістом польської нагороди якості". Компанія першою в Польщі у галузі виробництва фільтрів ввела загальнопольську систему утилізації фільтрів, що продаються нами.

 

На сьогодні „WIX-FILTRON" - це найбільша та найсучасніша польсько-американська компанія, що спеціалізується у виробництві та дистрибуції повітряних, масляних, паливних, салонних, гідравлічних фільтрів, та фільтрів для промисловості. Досягнуті успіхи компанії „WIX-FILTRON", її величезний потенціал та динамічний розвиток створюють сприятливі умови для реалізації стратегічної цілі, а саме:
Утримання позиції лідера на ринку фільтраційних продуктів у Польщі та передової позиції на ринках центрально-східної Європи.

Официальный сайт: www.wixfilters.com