Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Quinton Hazell

Quinton Hazell Automotive Ltd. компанія з однойменною назвою засновника сера Еріка Квінтона Хейзеля утворена в 1946 році в Північному Уельсі. Бренд є гарантом високої якості запасних частин і аксесуарів. Широкий асортимент і дуже висока якість роблять бренд визнаним партнером незалежноuj ринку запасних частин з 1946 року. У програмі QH ми виконуємо понад 16.000 номера деталей, що охоплюють найбільш поширених європейських і азіатських транспортних засобів , Всі деталі мають високу доступність за весь асортимент.

Деталі Quinton Hazell користуються популярністю на ринку автозапчастин України, відзначаються хорошим ресурсом навіть при важких умовах експлуатації. Серед асортименту товарів, які пропонує торгова марка QH перше місце займає товарна група деталей підвіски та рульового керування, на яку приходиться 30% продажів. 

Лідируючі позиції в продажах також займають фільтри і гальмівні колодки. Користуються попитом також виготовлені в Європі водяні насоси і всі деталі зчеплення, ремені, ролики и ремкомплекти ГРМ.

Щодо електрики, то варто відзначити стартери та генератори, яких близько 800 найменувань.

В 2013 році компанія JP-Group купує бренд QH, це дозволило їй вийти на широку аудиторію споживачів, які давно довіряють цій марці.

Офіційний сайт компанії Quinton Hazell Automotive Ltd.

Шановні клієнти, пропонуємо Вам ознайомитись з переліком асортименту бренду Quinton Hazell за посиланням