Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Record France

Компанія Record France, була заснована в 1957 році. Перший гофрований амортизатор був виготовлений в 1960 році. Головний офіс і завод розташований в Антібі, на південному сході Франції, починаючи з 1976 року.

Завдяки гнучкому і комплексному виробничому процесу, Record France виробляє 4000 амортизаторів в день. Компанія спеціалізується на малому та середньому серійному виробництву.

Кожен компонент амортизаторів Record France виготовляється з високоякісної сировини, і піддається постійному ретельному контролю на кожному етапі виробництва у відповідності з керівними принципами ISO 9001: 2008, сертифіковано всесвітньо визнаною німецькою організацією TÜV.

Контроль якості реалізується на кожному етапі виробничого процесу: від дизайну продукту і компонентів до відправки готової продукції замовнику. Кожен відділ повинен дотримуватися строгих процедур для того, щоб мати тенденцію до оптимальної якості.

100% амортизаторів Record France виробляються у Франції, на заводі, розташованому в місті Антіб. Вся продукція брендована безпосередньо на сталь, про що свідчить логотип "Amortisseur Record Made in France", також зазначається конкретний номер деталі і відповідний код партії. Після цього зовнішні труби проходять необхідні операції. Далі амортизатори збираються, потім фарбуються і упаковуються в коробки з логотипом "Amortisseur Record Made in France".

Країна виробник: Франція

Офіційний сайт: www.record-france.fr


Шановні клієнти! До Вашої уваги каталог товарів бренду Record France. Ознайомитись з цінами та придбати товар Ви зможете за посиланням