Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд SMARTEX

ТзОВ «ІФ ФІЛЬТР» виробляє паливні, повітряні і масляні фільтри та фільтруючі елементи торгівельної марки SMARTEX для поширених в Україні марок автомобілів. Компанія забезпечує повну відповідність усім жорстким вимогам виробників двигунів та інших автомобільних систем транспортного засобу.

Безперебійна робота двигуна, чисте повітря в салоні вашого автомобіля, довготривала робота масляної системи, – усі ці надважливі завдання фільтри SMARTEX виконують на «відмінно». Адже виробничі цехи компанії обладнано новими сучасними автоматизованими і роботизованими виробничими лініями і високоточними станками, а за суворим виконанням всіх технологічних норм стежать досвідчені спеціалісти-технологи із досвідом роботи у виробництві автомобільних фільтрів більше 10 років. Для виготовлення фільтрів використовуються тільки сертифіковані матеріали та хімія європейського виробництва вищого гатунку.

Спеціалісти компанії формують асортимент згідно напрямку розвитку авторинку та попиту споживачів. Перелік позицій включає фільтри та фільтруючі елементи для легкових і вантажних автомобілів, автомобілів спецпризначення, комерційного транспорту та автобусів.

Країна виробник: Україна