Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Tomex

Переміщення автомобілем не може бути безпечним без справної гальмівної системи. На виборі даної системи не можна економити. Тому необхідно звернути увагу на продукцію надійних та перевірених виробників. Одним з таких виробників є компанія TOMEX.

Компанія TOMEX є однією з найбільших виробників гальмівних колодок у Європі. Щорічно з виробничих цехів випускається близько 4,5 мільйона одиниць продукції  для легкових та вантажних автомобілів. Виробництво продукції відбувається за сучасними технологіями, а також з використанням матеріалів високої якості. Мають сумісність із системами ABS, TCS, EBD, ASC  та іншими.

Характеристика дискових та барабанних гальмівних колодок:

  • висока ефективність гальмування, що постійно підтримується на одному рівні, як на холодних, так і на розігрітих гальмівних системах;
  • низький рівень шуму, завдяки нанесеній на несучу пластину колодки спеціальної маси проти шуму чи антивібраційної накладки (SHIM) - що забезпечує комфорт під час гальмування;
  • мінімальне зношення гальмівних дисків та барабанів під час усього терміну експлуатації;
  • продукція не містить шкідливих ресурсів, тому є безпечною як для навколишнього середовища, так і для водія автомобіля;
  • усі дискові та барабанні гальмівні колодки TOMEX виготовляються у відповідності з діючими нормами Європейського Союзу.

Уся продукція проходить перевірку в Дослідницькому центрі Lliada (Іспанія), а також в дослідницькому центрі RDW Lelystad (Голландія) в умовах, що відповідають різним дорожнім ситуаціям (гірська місцевість, місто, автострада тощо).

Продукція компанії постійно проходить перевірку на якість, на усіх етапах виробництва: починаючи з купівлі сировини та матеріалів, що використовуються у виробництві, змішуванні та шліфуванні, закінчуючи пакуванням готової продукції. Якість підтверджена сертифікатами ISO 9001.

Компанія у 1998 році отримала підтвердження того, що є однією з перших, хто розпочав виробництво гальмівних колодок у Польщі.

Завдяки високій якості та надійності, доступним цінам та гнучкості взаємодії з клієнтами, компанія успішно конкурує на польському та європейському ринках.

Країна: Польша

Офиційний сайт: tomexbrakes.com.pl