Ми в соцмережах

  Пошук автомобіля

Бренд Zimmermann

Компанія ОТТО ZIMMERMANN була заснована в Німеччині в 1947 році. З моменту свого заснування компанія спеціалізується на випуску автомобільних запчастин для гальмівної системи, а саме гальмівних дисків і барабанів. Ось уже більше п'яти десятиліть, Otto Zimmermann GmbH розробляє, виготовляє і продає високотехнологічні автокомпоненти для автовиробників і для вторинного ринку автозапчастин.

Гальмівні диски Zimmermann довели свою надійність і високі експлуатаційні характеристики ще в перших автомобілях, стандартно укомплектованих гальмівними дисками.

З моменту свого переїзду в м. Зинсхайм в 1990 році Отто Zimmermann GmbH постійно розширює свої виробничі потужності, а також адміністративні та складські приміщення. На даний момент їх загальна площа становить понад 17,000 квадратних метрів.

За останні роки Otto Zimmermann значно розширив свої виробничі потужності. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях відповідно до високих критеріїв якості, що пред'являються в автомобільній промисловості. Комп'ютеризоване обладнання та свердлильні верстати гарантують найкоротші терміни виготовлення, і забезпечують незмінну якість на найвищому рівні.

Актуальний асортимент компанії включає більше 3000 позицій і продається більш ніж в 60 країнах світу.


Країна: Німеччина

Офіційний сайт виробника: www.otto-zimmermann.de

Шановні клієнти, пропонуємо Вам ознайомитись з загальним каталогом продукції бренду ZIMMERMANN за посиланням

Також, на нашому сайті Ви маєте можливість скористатися online-каталогом компанії ZIMMERMANNONLINE КАТАЛОГ ZIMMERMANN